• Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek — Goede staat
  • Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek — Goede staat
  • Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek — Goede staat
  • Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek — Goede staat
  • Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek — Goede staat
le village des brocanteurs 58

Vaas Art Déco in geëmailleerde keramiek

140,00 € Goede staat

Levering

France 39,00 €
Europe 49,00 €
Monde entier Levering op offerte
Offerte aanvragen
Hauteur 19 cm
Largeur 16 cm
Profondeur 10 cm
Gepubliceerd op 02/07/2026

Beschrijving

Vaas Art Déco in geëmailleerd keramiek – Poterie Bonfils, Ferney-Voltaire

Charmante vaas in geëmailleerd keramiek, vervaardigd door de Poterie Bonfils te Ferney-Voltaire, met een gestileerd décor van Art Déco-signatuur met geometrische en vegetale vormen.

De ovale buik is verlevendigd met een polychrome compositie in smaragdgroen, okergelb, blauwgroen, bruin en diepzwart, aangebracht in brede vlakken en benadrukt door een glanzend glazuur. De cilindrische hals, geheel bedekt met een intens groen, brengt het geheel op harmonieuze wijze in evenwicht. Het kleurenpalet en de vrijheid van het décor roepen de Franse decoratieve productie uit het interbellum op.

Dit stuk vormt een mooi voorbeeld van de artistieke productie van de manufacture Bonfils, bekend om haar decoratieve keramiek met lumineuze emailles en modernistische motieven.

Goede algemene staat. Te vermelden zijn enkele zeer lichte glazuurschilfers op de bovenrand, zonder ernstig gevolg en nauwelijks zichtbaar bij presentatie (zie foto's).

Een decoratief keramiek vol karakter, ideaal voor een Art Déco- of modern interieur, of als aanvulling op een collectie Frans keramiek uit de 20e eeuw.

Afmetingen :

Hoogte : 19 cm
Maximale diameter : 16 cm
Diameter opening : 10 cm
Herkomst : Poterie Bonfils, Ferney-Voltaire, Frankrijk.

Andere objecten van deze handelaar